رونمایی ایکس22 پرو را از دست ندهید!

پخش زنده در

رونمایی خودرو ایکس22 پرو

1

رنگ زندگی

موتور

1.0

Turbo

مانیتور

9

اینچ

گیربکس

9

سرعته CVT

تست درایو اصحاب رسانه خودرو ایکس22 پرو در پیست آزادی
Read More
تست درایو خودرو ایکس22 پرو توسط مشتریان مدیران خودرو
Read More
Previous
Next
رنگ زندگی

مدرن تر و جذاب تر

برای اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید

دوست محیط زیست

ما ميخواهيم مردم را از مسئوليت ها و تنش های محيط زیستی در خصوص راندمان سوخت رها کنيم. ما اميدواريم به مرحله محيط زيست زيبا براي نسل آينده برسيم تا اين نسل در هوای خالص نفس بکشند و از رانندگی بدون نگرانی در خصوص راندمان سوخت و آلودگی لذت ببرند. ما مي خواهيم اين رويا را با استفاده از تکنولوژی خودمان محقق و به آينده دوستدار محيط زيست برسيم. خودروهای ما با عملکرد بالا که انرژی کمتری مصرف می کنند و از تکنولوژی دوستدار محيط زيست استفاده مي کنند، باعث افزايش راندمان سوخت و در نتیجه رانندگی راحت و لذت بخشی مي شوند. با بکارگيری اين روش ها زندگی مردم پربارتر خواهد گرديد.

لمس تکنولوژی، امنیت و آرامش در کنارهم

مانیتور 9 اینچی

ایکس22 پرو مجهز به مانیتور 9 اینچی بزرگ بوده و میتواند لذت استفاده از تکنولوژی را به بهترین شکل به شما ارائه دهد.

مانیتور 9 اینچی X22pro دارای رابط کاربری فوق العاده برای استفاده و دسترسی آسان به تمامی کاربری ها می باشد

همچنین مانیتور 9 اینچی X22 pro  امکان اشتراک گذاری تصاویر گوشی شما با مانیتور را دارا می باشد و می توانید از نرم افزار های گوشی خود با صفحه نمایش بزرگ استفاده نمایید 

گیربکس 9 سرعته CVT

نسل جدید گیربکس 9 سرعته CVT خودرو سبب تعویض دنده نرمتر و بهینه تر می گردد. گیربکس این خودرو دارای راندمان 92.5 درصد می باشد

سیستم کنترل پایداری ESP

 

این خودرو مجهز سیستم کنترل پایداری گردید. این سیستم با نظارت دائم بر تعادل خودرو به محض خارج شدن کنترل خودرو وارد مدار شده و با کنترل سیستمهای ترمز و تنظیم میزان مناسب قدرت موتور سعی بر برقراری تعادل و کنترل خودرو می نماید. سیستم کنترل پایداری بکار رفته در این خودرو سبب ایجاد ایمنی بسیار بالا برای راننده و سرنشینان خودرو می شود.

DSC033666642
DSC03349

سیستم اتوهلد یا Auto Hold

 

سیستم اتوهلد یا Auto Hold به عنوان آپشنی جهت جلوگیری از فرسوده شدن موتور خودرو و صرفه جویی در مصرف سوخت و همچنین احساس راحتی بیشتر برای راننده طراحی شده و البته کاربرد این سسیستم بیشتر در مواقع ترافیک می باشد.

در حقیقت اتو هلد، سیستمی است که راننده را از گرفتن و رها کردن‌ های مداوم ترمز‌ در ترافیک و… آسوده می کند، همچنین این سیستم از حرکت ناخواسته خودرو در سرازیری‌ ها‌ نیز جلوگیری به عمل می آورد.

فرمان برقی (EPS)

این خودرو مجهز به فرمان برقی گردید که علاوه بر سهولت رانندگی با تامین نیروی مورد نظر خود از سیستمهای برقی خودرو از اتلاف قدرت موتور جهت فعال نگه داشتن پمپ هیدرولیک کاسته و در نهایت سبب افزایش کارایی خودرو می گردد. همچنین حساس بودن نرمی و یا سفتی فرمان خودرو به میزان سرعت سبب افزایش امنیت سرنشینان می گردد.

steering-wheel---X22PRO---600x600
DSC02195

سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها TPMS

ایکس22 پرو مجهز به سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها گردید که با نظارت دائمی میزان باد لاستیک ها و اعلام اخطار در صورت کاهش میزان باد و یا گرمای بیش از حد لاستیک ها امنیت راننده و سرنشینان خورو را افزایش می دهد.

سانروف

خودرو x22 pro مجهز به سانروف گردیده است که این آپشن علاوه بر ایجاد امکان مشاهده و لذت از آسمان بالای سر و نور خورشید، امکان تهویه سریع هوای داخل خودرو را نیز فراهم می آورد.

DSC03350

دیگر محصولات